Súťaž o mixér s funkciou varenia Orava RMH-900

Chystáte sa variť sýtu hustú polievku, omáčku alebo detský príkrm? Hoci nejde o komplikovanú gastronómiu, špinavého riadu je po nej viac než dosť. Predstavte si, že by stačilo vložiť všetky ingrediencie do jedného spotrebiča – a on by sa postaral o všetko ostatné. Nemuseli by ste v jednej nádobe prácne mixovať, prelievať z misky do hrnca, miešať –uvarené jedlo by vás počkalo hotové a teplé, zatiaľ čo vy by ste si užívali výlet s blízkymi.

Predstava sa môže zmeniť na skutočnosť s mixérom s funkciou varenia Orava RMH-900. Krája, mixuje, varí aj mieša a jedlo udrží teplé aj po dovarení. Vďaka funkcii odloženého štartu dokonca pripraví pokrm na minútu presne podľa vášho priania, len čo sa vyzujete po návrate domov. Má výkonný motor s vysokými otáčkami, 1,4-litrovú nádobu z tvrdeného skla na prípravu teplej a 1,75-litrovú nádobu na prípravu studenej polievky a teplovzdornú rukoväť, takže na servírovanie polievky a omáčky nepotrebujete chňapku ani naberačku. 8 prednastavených programov je viac než dosť na výber z pestrého repertoáru teplých a studených polievok, detských príkrmov, omáčok, mliečnych kokteilov, zdravých smoothies a vďaka funkcii drvenia ľadu aj osviežujúcich long drinkov.

 

Súťaž o mixér s funkciou varenia Orava RMH-900

Súťaž o mixér s funkciou varenia Orava RMH-900
ilustračné foto:  zenskyweb.sk

Súťaž o mixér s funkciou varenia Orava RMH-900

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko „Zapojiť sa do súťaže.“ Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 23.5.2018. Jeden z vás získa Mixér s funkciou varenia Orava RMH-900

23.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.