Súťaž o mixér Personal Blender od Tefal a knižné novinky od vydavateľstva IKAR

Smoothie nie je len životný štýl, ale aj cesta ku zdraviu. Akákoľvek kniha z tejto ponuky vám v našej súťaži otvára cestu k zaujímavému smoothie mixéru Personal Blender od Tefal. Stačí nakúpiť ktorúkoľvek knihu z tejto akcie a poznať súťažné heslo. Ak budete práve vy výhercom niektorej z cien a budete poznať správne heslo, výhra je Vaša.

TEFAL BL1A0D38

Objavte nový Tefal osobný mixér On-the-go: tak kompaktný a praktický, že sa ľahko stane súčasťou vášho života. Vďaka príručnej on-the-go fľaši si svoje obľúbené smoothie vychutnáte každý deň a kdekoľvek. Naplňte ovocím a zeleninou, rozmixujte a vyrazte: vychutnávať si zdravé ovocie a zeleninu kedykoľvek počas dňa nikdy nebolo jednoduchšie.

Personal Blender je zaujímavý koncept domáceho mixéra, ktorý nemá vyhradený účel len v rámci smoothie. Praktický mixér nemá žiadne tlačidlo. Ostré nože spustíte upevnením všetkých dielov. Po otočení pohára vymeníte nože za viečko a z mixovacej nádoby je v tom momente smoothie pohár. Mixér si veľmi rýchlo poradí s ovocím, zeleninou, ľadom, orieškami a aj ďalšími surovinami.Ľahko sa čistí a šetrí váš čas. Rýchlo a hravo s ním pripravíte polievky, nápoje aj omáčky.

Súťaž o mixér Personal Blender od Tefal a knižné novinky od vydavateľstva IKAR

Súťaž o mixér Personal Blender od Tefal a knižné novinky od vydavateľstva IKAR
ilustračné foto: bux.sk

Súťaž o mixér Personal Blender od Tefal

Vyhrajte niektorý z balíčkov kníh, alebo hlavnú cenu, praktický mixér Personal Blender od Tefal.

Podmienkou je nakúpiť aspoň za 10 EUR počas 1.7. 2017 až 31.7. 2017 na BUX.SK a v objednávke mať aspoň jednu knihu z akcie ZDRAVO A CHUTNE.

Postup:
1. Nakúpiť na BUX.sk v akcii ZDRAVO A CHUTNE
2. V prípade vyžrebovania si pamätať heslo „ZDRAVO A CHUTNE“

Ceny:
1. CENA:  Smoothie mixér TEFAL Personal Blender + Kniha Očistné polievky
2. CENA:  balíček kníh Fajnšmeker + Chutné šaláty + Zelené koláčiky
3. CENA:  balíček kníh 52 Projektov + Liečivá sila vitamínov + Pečieme bez múky

Termín konania súťaže: do 31.07.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.