Súťaž o Mentos Choco na Mikuláša

V duchu hesla „Vo dvojici ide všetko ľahšie“ uviedla značka Mentos na trh nový rad Mentos Choco – dva varianty čokoládových žuvacích cukríkov. Spojila v nich karamel s jemnou čokoládou do kombinácie, ktorej sa dá len ťažko odolať. Mentos Choco poteší milovníkov grandiózneho karamelu s mliečnou čokoládou, Mentos Choco White zas ocenia priaznivci karamelu s bielou čokoládou. Ktoré vyskúšate ako prvé? A radšej sa do cukríkov zahryznete, alebo si ich vychutnáte pomalým prevaľovaním na jazyku? Nové „mentosky“ sú balené v praktickej rolke, takže si ich nezabudnite „šupnúť“ do kabelky, príručnej tašky či zásuvky pracovného stola – užívať si „dolce vita“ máte možnosť kdekoľvek a kedykoľvek.

Súťaž o Mentos Choco na Mikuláša

Súťaž o Mentos Choco na Mikuláša
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o Mentos Choco na Mikuláša

Súťažte o 5 balíčkov Mentos, v každom z nich na vás čaká 10 roliek čokoládových cukríkov Mentos! Na vaše odpovede čakáme do 29. novembra 2016.

Termín konania súťaže: do 29.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.