Súťaž o masážny valček na tvár s L’Oréal Paris

Pravidelné používanie masážneho valčeka má pre pleť množstvo výhod. Podporuje najmä jej prekrvenie, vďaka čomu má pokožka už na prvý pohľad zdravší odtieň, ale aj väčšiu pevnosť a posilnenú odolnosť. Masáž tvárovým valčekom tiež zmierňuje pleťové opuchy a vačky pod očami, pretože stimuluje prúdenie lymfy a obmedzuje hromadenie tekutín pod pokožkou. Okrem toho je takéto masírovanie vhodné aj pri aplikácii pleťového krému, séra či oleja, ktoré sa ľahšie a účinnejšie vstrebú do pokožky.

Súťaž o masážny valček na tvár s L'Oréal Paris

ilustračné foto: mojadm.sk

Text organizátora súťaže:

Do súťaže sa môže zapojiť každý zákazník, ktorý si zakúpi produkty pleťovej kozmetiky L’Oréal Paris v hodnote najmenej 15,99 eur a svoj pokladničný blok zaregistruje na tejto webstránke. Nezáleží na tom, či nákup urobíte v predajniach dm alebo využijete e-shop mojadm.sk. Pokladničný blok si pre prípad výhry uschovajte.

 

Koniec súťaže: 31. 01. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.