Súťaž o magické zaľúbené fazuľky

Stačí, keď na našu stránku www.vykecajsa.sk pridáte báseň na tému „Nový rok 2015“ alebo niečo s tým spojené (novoročné predsavzatia, plány, vinše apod.). Každá súťažná báseň, však, musí obsahovať aj názov našej stránky, tj. www.vykecajsa.sk a názov sponzora tejto súťaže, tj. eshop Ajťáci.sk – netradičné darčeky (www.ajtaci.sk).

Súťaž o magické zaľúbené fazuľky

Rozsah a názov básní nechávame na Vás. Prosíme vás len, aby ste, pre lepšiu prehľadnosť, uvádzali rôzne názvy vašich básní. A nezabúdajte, že najoriginálnejšia báseň vyhráva. Za básne môžete hlasovať pomocou kolónky „facebook páči sa mi to“, ktorú nájdete pod každou básňou. Tri básne s najväčším počtom „facebook páči sa mi“ budú zaradené do konečného výberu. Autor/ka vybranej básne získa magické zaľúbené fazuľky úplne zadarmo. O víťazovi súťaže budeme rozhodovať spolu s naším sponzorom.

 

[button-red url=“http://vykecajsa.sk/sutaz_detail/123/Sutaz-o-magicke-zalubene-fazulky-uplne-zadarmo/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.