Súťaž o luxusnú dovolenku v Thajsku a Dubaji pre 2 osoby

Súťaž o luxusnú dovolenku pre 2 osoby, počas ktorej stráviš 3 dni v Dubaji a 7 dní v Thajsku na Phukete.

Súťaž o luxusnú dovolenku v Thajsku a Dubaji pre 2 osoby

Súťaž o luxusnú dovolenku v Thajsku a Dubaji pre 2 osoby
ilustračné foto: pelikan.sk

Súťaž o luxusnú dovolenku v Thajsku a Dubaji pre 2 osoby

Let s Emirates
Vedeli ste, že prestížna agentúra Skytrax vyhlásila Emirates za najlepšiu leteckú spoločnosť sveta v roku 2016? Okrem toho, že Emirates ponúka svojim pasažierom dokonalý cestovateľský zážitok v prémiových triedach, nezabúdajú ani na cestujúcich v ekonomickej triede. Tí si môžu pozrieť najdôležitejšie športové udalosti naživo z lietadla, vyberať zo stoviek filmov, medzi ktorými nájdu aj tie najväčšie novinky priamo z kín, a samozrejme, nemôžeme nespomenúť skvelé jedlá, ktoré na palube servírujú. Okrem toho Emirates prekvapí aj komfortným balíčkom pri dlhých letoch, najmodernejším zábavným systémom na svete a super-modernými lietadlami na všetkých letoch a do celého sveta.

3 dni v Dubaji
S päťhviezdičkovými hotelmi na každom kroku, desiatkami megalomanských nákupných centier a výškovými budovami, aké neuvidíte azda nikde inde na svete, je Dubaj najväčším ihriskom boháčov z celého sveta. Ak si však myslíte, že Dubaj je iba pre tých, ktorí majú na účtoch milióny, mýlite sa. Dubaj sa za posledné roky vyprofiloval ako jedna z najlepších a najdostupnejších exotických destinácií, ktorá kombinuje zábavu a plážovú dovolenku, extrémne športy aj nákupy. Ak sa neviete rozhodnúť, kam na dovolenku, ale viete, že chcete niečo tropické, ja na čase rezervovať Dubaj.

7 dní v Thajsku
Najobľúbenejší thajský ostrov a jedna z najnavštevovanejších oblastí Juhovýchodnej Ázie. Tak možno charakterizovať Phuket. No prívlastkom „jeden z najnavštevovanejších“ sa nenechajte odradiť – stále si zachováva svoj šarm, nádherné pláže a krásne azúrové more.  Patong, Karon, Kata. To sú najznámejšie pláže Phuketu. Stačí, ak vašu dovolenku strávite na jednej z nich a na Phuket budete krásne spomínať. Samozrejme tráviť dovolenku na jednej pláži – o tom nie je Thajsko. A ostrov Phuket vás presvedčí, že sa oplatí každý deň vycestovať a hľadať tú najkrajšiu.

. 03.10.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.