Súťaž o luxusné víno so zlatom

Chceli by ste vyskúšať, aký účinok bude mať na druhých fľaša luxusného vína? Práve teraz máte jedinečnú šancu súťažiť o lahodné iskrivé víno s jemnými bublinkami. Toto víno však nie je zďaleka obyčajné, plávajú v ňom totiž lupienky z 23-karátového zlata.

Frizante so zlatom sa však nemusíte báť konzumovať. Miesto toho, aby ste si ho len vystavili vo vitríne a celé roky sa kochali z jeho zlato-žltého jasu, si môžete naplno vychutnať jeho prenikavú arómu. Biele šumivé víno Gold Cuvee pochádza zo Slovenska a charakterizuje ho vôňa muškátu a bazového kvetu. Zapojte sa do našej súťaže o luxusné víno Frizante. Je len na vás, či si jeho ochutnávku necháte pre seba, alebo sa s vínom podelíte s ostatnými pri výnimočnej príležitosti, alebo ho niekomu darujete. Veľa šťastia!

Súťaž o luxusné víno so zlatom

Súťaž o luxusné víno so zlatom
ilustračné foto: mnau.sk

Súťaž o luxusné víno so zlatom

Prvá cena: 4 fľaše Frizante so zlatom

Druhá cena: 2 fľaše Frizante so zlatom

Termín konania súťaže: do 03.07.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.