Súťaž o luxusné parfémy ORIFLAME

Vôňa je neodmysliteľnou súčasťou každého človeka. Je to niečo ako podpis, ktorý zanechávame všade tam, kde sa vyskytneme a charakteristická črta, podľa ktorej nás môžu ostatní odlišovať. Je známe, že pre seba si vône vyberáme intuitívne a vždy zvolíme takú, ktorá sa ku nám jednoducho hodí. Vďaka parfémom vieme našu telesnú vôňu upraviť, prípadne ju dokážeme úplne prekryť.

Súťaž o luxusné parfémy ORIFLAME

ilustračné foto: dennikrelax.sk

Text organizátora súťaže:

Naším tipom je nadčasová a pritom moderná vôňa od Oriflame – Signature, ktorá je v 2 verziách (for her & for him). Flakón sa nachádza v drevenom rámčeku, ktorý sa dá samostane využiť ako rámček na fotografiu. Signature for her vďaka ružovému koreniu iskrí pôvabom a ženskosťou, zatiaľ čo jej srdce ukrýva kvetinové a drevité tóny levandule. Pikantné tóny v Signature for him vnášajú do mužského základu  nádych vzrušenia a aróma cédrového dreva vnáša do parfému nadčasovú kvalitu.

 

Koniec súťaže: 15. 12. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.