Súťaž o luxusné pánske hodinky Festina 6835/4

Športové hodinky Festina z kolekcie Chronograph. Ideálny doplnok pre mužov uprednostňujúci analógové a guľaté hodinky. K ich skrášleniu naviac výrobca zvolil . Vo vnútri odolného, 12 mm vysokého púzdra, ktoré tvorí kvalitný oceľ nájdete spoľahlivý batériový (quartz) strojček poháňajúci v priemere 47 mm široký ciferník. Ten spoľahlivo chráni odolné minerálne sklíčko.

Ako sami vidíte, púzdro zahalila strieborná, ciferník čierna a remienok strieborná farba. Z hľadiska materiálu vedie oceľ a jeho dĺžku, v tomto prípade 220 mm si môžete ľahko upraviť na obvod svojho zápästia. Tieto hodinky disponujú stupňom vodotesnosti 10 ATM.

Súťaž o luxusné pánske hodinky Festina 6835/4

Súťaž o luxusné pánske hodinky Festina 6835/4
ilustračné foto:  brasty.sk

Súťaž o luxusné pánske hodinky Festina 6835/4

Viete, čo sú to chronografické hodinky? Verte, že váš partner to určite vie. Pretože o takých hodinkách už dlhšiu dobu sníva… Splňte mu jeho sen bez utrácania! Zúčastnite sa našej súťaže a vyhrajte pre neho športové pánske hodinky Festina so stopkami, luminiscenciou, ukazovateľom dátumu, tachymetrom a vodotesnosťou 10 ATM.

30.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.