Súťaž o lístky na školenie Emočná inteligencia

Predstavte si nepríjemného zamestnanca, ktorý síce podáva vysoké výkony, ale stále má deštruktívne poznámky. Útočí na kolegov, aj na vás a namiesto toho, aby problémy riešil, tak ich vyrába.
Negatívne emócie v práci dokážu narušiť pracovné vzťahy a demotivovať celý tím. Pozitívne emócie vedia naopak motivovať ľudí k tímovej spolupráci a špičkovým výkonom.
Úspešný šéf je odolný voči negatívnym emóciám podriadených a kolegov. Dokáže rozoznať, kedy sa mu jeho emócie vymykajú z pod kontroly a dokáže sa znova ovládať. Zvlášť užitočná je šéfova schopnosť ovplyvňovať emócie iných ľudí a motivovať ich k vysokým pracovným výkonom. Toto všetko sa skrýva pod pojmom manažérska emočná inteligencia.

Súťaž o lístky na školenie Emočná inteligencia

Súťaž o lístky na školenie Emočná inteligencia
ilustračné foto: zamenej.sk

Súťaž o lístky na školenie Emočná inteligencia pre šéfov a knihy Príručka úspešných

Zapojte sa do našej súťaže a 2 z vás vyhrajú vstupenku na školenie Emočná inteligencia pre šéfov a 10 z vás vyhrajú knihu Príručka úspešných.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/18 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.jdoqocy.com/click-7813084-11118118-1420726598000?url=https%3A%2F%2Fwww.zamenej.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-albisa-emocna-inteligencia-prirucka-uspesnych“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.