Súťaž o lístky na koncert ZAZ a jej nové CD

Speváčka známa pod pseudonymom ZAZ v pondelok vydala nový album s názvom „Paris“. Novinku koprodukoval legendárny Quincy Jones, ktorý je podpísaný pod najslávnejšími nahrávkami Michaela Jacksona! Album „Paris“ ZAZ naživo predstaví 28. novembra v bratislavskej AEGON ARÉNE. Dokonalý hudobný zážitok v podaní ZAZ si môžete vychutnať aj posediačky. Voľné sú totiž ešte posledné lístky na sedenie!

Súťaž o lístky na koncert ZAZ a jej nové CD

Pravda, dvaja z vás môžu vstupenky aj vyhrať – ak správne odpovedia na súťažnú otázku – a to do pondelka 17. novembra vrátane. Tretí výherca získa nový album ZAZ – Paris.

 

[button-red url=“http://kultura.pravda.sk/sutaz/234-sutaz-o-listky-na-koncert-zaz-a-jej-nove-cd/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.