Súťaž o lístky na koncert Big Beat de Luxe!

Bratislavská Stará Tržnica zažije unikátny koncert hudobných legiend s názvom Big Beat de Luxe! Na jednom pódiu sa 23. novembra stretnú slovenskí špičkoví hudobníci Pavol Hammel, Marián Varga, Fedor Frešo, Fero Griglák a Martin Valihora. Do Bratislavy zavítajú aj legendy českého bigbítu Vladimír Mišík, Radim Hladík a poľská hudobná ikona Józef Skrzek ! Nenechajte si ujsť unikátny hudobný koncept Big Beat de Luxe v historických priestoroch starého trhoviska v Bratislave!

Súťaž o lístky na koncert Big Beat de Luxe!

Vstupenky si môžete zakúpiť na www.drhorak.sk a v sieti Ticketportal. Alebo 2×2 lístky môžete vyhrať na Pravda.sk – s odpoveďou na súťažnú otázku sa musíte poponáhľať a stihnúť to do piatka 21. novembra do 12.00. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky.

 

[button-red url=“http://kultura.pravda.sk/sutaz/235-sutaz-o-listky-na-koncert-big-beat-de-luxe/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.