Súťaž o lístky na exkluzívnu striptízovú show

Doprajte si zážitok v podobe sexy noci plnej pikantných momentov, príbehových striptízových performance, vytrénovaných svalnatých mužských tiel svetových tanečníkov, ktorí vypredávajú sály po celom svete. Striptérska svetova elita z krajín ako Španielsko, Taliansko, Švajčiarsko, Portugalsko, Francúzsko, Maďarsko, Poľsko, Nemecko, Kanada, či Kolumbia, vám predvedie odviazané divadlo, kde je povolené všetko… Už druhýkrát na Slovensku sa predstaví aj jeden z hlavných hercov veľmi úspešného americkeho filmu I AM A STRIPPER Jeremy, ktorý je najprestížnejším striptérom Kanady.

V Bratislave je táto unikátna celovečerná show spojená s hodnotením najlukratívnejšieho striptéra zemegule. Jednotliví striptéri budú súťažiť o titul striptéra planéty. Hodnotiť sa bude v kritériách ako najprepracovanejšia show, tanečná choreografia, kostým, najkrajšia postava a favorit publika.

Nechajte sa strhnúť i vy touto jedinečnou striptízovou show v Košiciach, Žiline, Nitre či Bratislave! Čaká na vás skutočne horúca noc a jedinečné vystúpenia.

Súťaž o lístky na exkluzívnu striptízovú show

Súťaž o lístky na exkluzívnu striptízovú show
ilustračné foto: zamenej.sk

Súťaž o lístky na exkluzívnu striptízovú show

Zapojte sa do našej súťaže a štyri dámy získajú po dve vstupenky na Svetovú strip show vo vybranom meste:

2 vstupenky Premium na vystúpenie v Košiciach dňa 11.5.2016
2 vstupenky Premium na vystúpenie v Bratislave dňa 12.5.2016
2 vstupenky Premium na vystúpenie v Nitre dňa 13.5.2016
2 vstupenky Premium na vystúpenie v Žiline dňa 14.5.2016
Otvorenie klubu: o 18:00 hod., začiatok akcie: o 20:00 hod., do 24:00 hod. vstup len pre dámy!!!

Termín konania súťaže: do 07.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.