Súťaž o svietiace zvieratká – tigríka a psíka

Sladké zaspávanie! Majú aj vaše ratolesti problém so zaspaním a boja sa tmy? S týmito krásnymi svietiacimi zvieratkami sa už ničoho báť nebudú a zaspávanie bude pre nich jednoduché. Svietia rôznymi farbami a vytvoria v izbe krásnu farebnú oblohu s hviezdami. Navyše zvieratká sú z príjemného materiálu, takže detičky si ich obľúbia aj ako plyšové hračky.

Súťaž o svietiace zvieratka - tigríka a psíka
Súťaž o svietiace zvieratka – tigríka a psíka
ilustračné foto: setriza3.sk

Súťaž o svietiace zvieratká – tigríka a psíka

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jeden z vás vyhrá svietiace zvieratko psíka a jeden z vás vyhrá svietiace zvieratko tigríka vrátane poštovného a balného v rámci SR.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/02 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kqzyfj.com/click-7813084-11201090-1398162222000?url=https%3A%2F%2Fwww.setriza3.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-svietiace-zvieratko-tiger-pes“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.