Súťaž o lístky na 3.ročník Be2Can

Be2Can 3 sľubuje silné jesenné echo toho najlepšieho, čo priniesli v tomto roku 3 prestížne filmové festivaly. Kolekcia 13 filmov, ktoré boli v r. 2015 (Benátky) a 2016 (Berlinále a Cannes) uvedené na spomínaných festivaloch, je naozaj exkluzívna.

Diváci prehliadky Be2Can sa môžu tešiť na film britského režiséra – majstra sociálnej drámy Kena Loacha Ja, Daniel Blake (Zlatá palma, Cannes 2016). Film rozpráva príbeh päťdesiatnika Daniela, ktorý sa po infarkte ocitne vo vyčerpávajúcom kolotoči žiadostí o podporu od štátu. Ďalší víťazný film Zďaleka (Zlatý lev Benátky 2016) je netradičnou romancou o dvojici mužov, ktorých rozdeľuje priepasť veku, spoločenského postavenia i životných skúseností a jeho režisérom je Venezuelčan Lorenzo Vigas.

Súťaž o lístky na 3.ročník Be2Can

Súťaž o lístky na 3.ročník Be2Can
ilustračné foto: moviemania.sk

Súťaž o lístky na 3.ročník Be2Can

Pre čitateľov sme v spolupráci s spoločnosťou Film Europe pripravili súťaž o lístky na Be2Can – prehliadka prvotriednych festivalových filmov. Súťaž potrvá od 11. októbra do polnoci 17. októbra 2016. Každý deň vyžrebujeme výhercu o 2 lístky.

Termín konania súťaže: do 17.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.