Súťaž o lipozomálny vitamín C (LIPO-C-ASKOR)

Zapojte sa do súťaže o unikátny lipozomálny vitamín C (Lipo-C-Askor), ktorý účinne ochráni Vaše bunky pred oxidatívnym stresom.

 

Súťaž o lipozomálny vitamín C (LIPO-C-ASKOR)

Súťaž o lipozomálny vitamín C (LIPO-C-ASKOR)
ilustračné foto: webnoviny.sk

Súťaž o lipozomálny vitamín C (LIPO-C-ASKOR)

Súťažíte o 7 balíčkov lipozomálneho vitamínu C, Lipo-C-Askor 60 kapsúl – unikátnu novinku na našom trhu, zabezpečujúcu najvyššie vstrebávanie vitamínu C do krvi určenú pre deti od 6 rokov a dospelých.  Prípravok Lipo-C-Askor, lipozomálny vitamín C, ktorý vďaka technológii novej generácie zabezpečuje niekoľkonásobne vyššie vstrebávanie vitamínu C a jeho postupnú a cielenú distribúciu do buniek, než je tomu pri bežne dostupných prípravkoch vitamínu C.

Lipo-C-Askor, výživový doplnok
Spotreba vitamínu C sa pri zvýšenej  psychickej (stres zo školy v zamestnaní) a fyzickej námahe (choroby – infekčné, kardiovaskulárne, degeneratívne, ale tiež aktívny šport)  niekoľko násobne zvyšuje (500 – 1000 a viac mg na deň). Absorpcia bežného vitamínu C, rozpustného vo vode, z čreva do krvi je limitovaná množstvom sodíkových iónov – aktívnych prenášačov vitamínu C v našom organizme. Pri jednorazovej dávke vitamínu C sa z čreva do krvi dostane len 200 mg, nezužitkovaný vitamín C sa z tela vylúči.

Termín konania súťaže: do 19.03.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.