Súťaž o limitovanú edíciu notebooku ThinkPad X1 Carbon Gen 10

Legendárny rad počítačov ThinkPad oslavuje tento rok už svoje 30. výročie na trhu a vy ho môžete osláviť spolu s nim vo veľkom štýle. Vyhrať totiž môžete jeden z piatich tisícov kusov limitovanej edície notebooku ThinkPad X1 Carbon Gen 10!

Špičkový notebook pretkaný najnovším hardvérom a najmodernejšími technológiami v ikonickom dizajne, ktorý sa doslova na Slovensku nedá kúpiť, môže byť váš. Stačí pozorne čítať, správne odpovedať na dve súťažné otázky a ste v hre!

ilustračné foto: techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Vlastniť jeden z piatich tisícov vyrobených kusov tejto limitovanej edície je niečo skutočne výnimočné a preto máme radosť, že vám túto možnosť môžeme poskytnúť práve tu a teraz. Ako na to? Stačí, ak najneskôr do polnoci 7. decembra 2022 správne odpoviete na dve súťažné otázky a ste v hre. Držíme palce!

 

Koniec súťaže: 07. 12. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.