Súťaž o levitujúce pero LEVIT PEN

Prinášame vám súťaž o originálne levitujúce pero LEVIT PEN v hodnote 249 Eur. (Farebné prevedenie BLACK)

Ako docieliť, aby klasické guľôčkové pero kráčalo s dobou? Ako sa pero môže okrem praktického predmetu každodennej potreby stať aj elegantným a originálnym dizajnovým prvkom, ktorý vynikne na každom pracovnom stole? Úsilie českých študentov Mareka Schwarza a Karla Wawreczku vytvoriť inovatívnu písaciu pomôcku – levitujúce pero, ktoré by spĺňalo požiadavky aj najnáročnejších klientov, dopadlo vskutku netradične – pero, pomenované trefne Levit Pen, okrem iného dokáže levitovať.

Súťaž o levitujúce pero LEVIT PEN

Súťaž o levitujúce pero LEVIT PEN
ilustračné foto:  createspace.sk

Súťaž o levitujúce pero LEVIT PEN

[the_ad id=“84646″]

Podmienky a pravidlá súťaže sú nasledovné: Stačí vložiť do komentára na našej  FACEBOOK stránke váš obľúbený projekt, článok z našej webstránky a získaj tento originálny a dizajnový darček ! Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Úplné pravidlá súťaže nájdete zverejnené na: Všeobecné pravidlá súťaží organizovaných webovým portálom www.createspace.sk Vylosovanie prebehne 30.06.2019.

Koniec súťaže: 30.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.