Súťaž o letný balíček Dermacol

Ak hľadáte knihu, ktorá vám spríjemní letnú dovolenku, odporúčame do vašej pozornosti biografiu Olgy Knoblochovej, prvej dámy československej kozmetiky, ktorá už pred mnohými rokmi rozlúštila tajomstvo krásy a nenechala si ho iba pre seba. Olga Knoblochová ako profesionálna kozmetička učila ženy, že páčiť sa môže každý, stačí len vedieť, ako na to.

Prešla svet krížom – krážom, zbierala skúsenosti a rozdávala svoje vlastné poznatky a zručnosti. Stala sa tiež spoluautorkou prevratného objavu v kozmetike, ktorým bol dokonale krycí Make-up Cover. Práve tento make-up sa stal prvým produktom dnešnej legendárnej českej kozmetiky Dermacol. Pani Olga stála nielen pri jeho zrode, ale pod záštitou tejto značky dokázala aj ďalšie zázraky a pokračuje v nich dodnes.

Súťaž o letný balíček Dermacol

Súťaž o letný balíček Dermacol
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o letný balíček Dermacol

[the_ad id=“84646″]

Zapojte sa do súťaže o letný balíček Dermacol, ktorý vám poslúži nielen na dovolenke! Na vaše odpovede čakáme do 28. júla.

Koniec súťaže: 28.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.