Súťaž o letnú dovolenku na Donovaloch – hlavnom meste detí!

Residence Hotel & Club**** Donovaly prináša úplne nový pohľad na vašu dovolenku, pobyt alebo pracovnú cestu. Koncepcia Hotel piatich zmyslov dbá na vnímanie pobytu všetkými svojimi zmyslami, kde ostatné veci idú stranou a vaša pozornosť smeruje za hranice bežného vnímania.
Vstúpte do raja harmónie tela, mysle, duše, hmatu a dotyku Ayurvédy, kde zistíte, že aj tie obyčajné veci môžu vyzerať úplne inak.
Chceme, aby ste u nás strávili chvíle, ktoré budete vnímať všetkými svojimi zmyslami a preto zažite u nás pobyt, ktorý bude symfóniou piatich zmyslov.

Súťaž o letnú dovolenku na Donovaloch - hlavnom meste detí!

Súťaž o letnú dovolenku na Donovaloch – hlavnom meste detí!
ilustračné foto: modrykonik.sk

Súťaž o letnú dovolenku na Donovaloch – hlavnom meste detí!

Každý, kto správne odpovie, má šancu vyhrať jednu z týchto cien:

1. cena: 2-dňový pobyt v 4* hoteli RESIDENCE na Donovaloch pre 2 dospelé osoby a 2 deti s raňajkami a vstupom do wellness + bodové lístky na využitie atrakcií FunArény Donovaly

2. cena: Vstup do rozprávkového sveta Habakuky pre 2 dospelé osoby a 2 deti

3. cena: Vstup do minimestečka Donovalkovo pre 2 dospelé osoby a 2 deti

4. cena: Vstup do Myšiačikovho detského parku s vodnými atrakciami pre 2 dospelé osoby a 2 deti

5. cena: 10 jázd na bobovej dráhe

Súťažíme od 24.7. do 30.7.2017, mená výhercov zverejníme do 5 dní od skončenia súťaže a o výhre ich budeme informovať prostredníctvom internej pošty.

Termín konania súťaže: do 30.07.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.