Súťaž o LEGO Land Rover Defender

Stiahnuť, vytlačiť, podpísať, naskenovať a odoslať, prípadne sa kvôli podpisu niekam preháňať? Hoci už väčšinu vecí v našich životoch riešime plne digitálne, kvôli fyzickým podpisom v papierovej forme sa stále niekam naháňame, vytvárame množstvo odpadu a v neposlednom rade tým aj zaťažujeme životné prostredie. Dnes sa to však už dá aj inak.
Potvrdiť objednávku, udeliť súhlas so zmluvou či overiť dokument podpisom môžete aj plne digitálne a dokonca aj online, s využitím elektronického podpisu. Ukážkou toho, že sa to dá aj jednoducho, rýchlo a bezpečne, je slovenská služba OKdokument.

Súťaž o LEGO Land Rover Defender

ilustračné foto: techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Ak ste sa dočítali až sem, v tom prípade elektronický podpis i samotnú službu OKdokument poznáte dokonale. Prečo to teda nevyužiť? Zapojte sa do našej súťaže (odpovedzte správne na otázku č. 1) a vyhrajte stavebnicu s autentickou replikou vozidla LEGO® Technic Land Rover Defender (42110). Hráme do polnoci 31. 10. 2022. Držíme palce!

 

Koniec súťaže: 31. 10. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.