Súťaž o Lancome La Vie Est Belle L’Absolu de Parfum

La vie est belle L’Absolu de Parfum so sebou prináša silnejší a zmyselnejší prežitok, harmonickú vôňu vyrobenú z prvotriednych ingrediencií. Vyznačuje sa svojím maslovým a púdrovo koreneným akcentom, neuveriteľnou textúrou tónov kosatca Iris pallida, ktorá je bezkonkurenčne vycibrená. Slávny gurmánsky akord vychádza z praliniek a plodov ako sú hrušky a čierne ríbezle, z mandlí a zo zbrusu novej ingrediencie – vanilkového struku. Táto vôňa je viac ako inokedy ódou na radosť zo života s pevnejším postojom. Teplo parfumu, jeho intenzita a aura prebudí v každej žene jej zmyselnosť. Zažite s touto vôňou pocit naplnenia a chvíľky šťastia.

Súťaž o Lancome La Vie Est Belle L'Absolu de Parfum, parfumovaná voda 40 ml

Súťaž o Lancome La Vie Est Belle L’Absolu de Parfum, parfumovaná voda 40 ml
ilustračné foto: parfemia.sk

Súťaž o Lancome La Vie Est Belle L’Absolu de Parfum

Zapojte sa do našej súťaže o hodnotné ceny a výhra môže byť Vaša. Stačí ak odpoviete na jednoduchú otázku a možno sa šťastena usmeje práve na Vás.
Cena – Lancome La Vie Est Belle L’Absolu de Parfum, parfumovaná voda 40 ml

 

Termín konania súťaže: 30.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.