Súťaž o kvalitný LED televízor Orava!

Dlhé zimné večery sa nám pomaly, ale isto blížia a nový veľký televízor ich môže spríjemniť práve vám! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte LED televízor Orava od Vašekupóny.sk. Jediné, čo stačí urobiť, je odpovedať na 2 jednoduché súťažné otázky.
Súťaž o kvalitný LED televízor Orava!
ilustračné foto: pricemania.sk

Súťaž o kvalitný LED televízor Orava

Hrá sa o kvalitný LED televízor ORAVA LT 631 s uhlopriečkou 61 cm, HD Ready (1366×768), DVB-T / C MPEG4 tunerom, HDMI, USB, SCARTom a slúchadlovým výstupom v energetickej triede A.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/08 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.pricemania.sk/clanky/sutaze/sutaz-o-led-televizor-orava-630.html?utm_source=esutaze.sk&utm_medium=sutazny_portal&utm_campaign=2015-10-26-vasekupony.sk“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.