Súťaž o kuchynský robot v hodnote 379 €

Veľmi výkonný a pritom tichý
S príkonom 1200 W si robot úplne bez problémov poradí aj s ťažko kysnutým cestom Motor so stabilizátorom vám dopraje maximálnu kvalitu aj pri najväčšom zaťažení. Disponuje ôsmimi rýchlostnými stupňami s plynulým spustením, s ktorými robot dokáže vypracovať cestá všetkého druhu aj namlieť mäso . Maximálna hladina akustického zvuku je 75 dB , čo je porovnateľné s chodom umývačky riadu.

Robot spĺňa všetky očakávania, ktoré od neho môžete mať. Klasické funkcie ako šľahanie a miesenie berieme ako samozrejmosť. Medzi základné príslušenstvo robota patrí celokovová balónová metla, miešacia metla so silikónom na strane, hnetací hák na cesto potiahnutý teflónom a nerezová misa s objemom 5 litrov a držiaky po stranách. Vďaka viacúčelovému otvoru robot ponúka pridanú hodnotu vo forme mlynčeka na mäso a prípravu klobás. Ďalšie tri diskové nadstavce vám poslúžia na strúhanie zeleniny, syrov a ďalších ingrediencií , as pomocou vtláčadla stlačíte väčšie potraviny do útrob sekáčika.

 Súťaž o kuchynský robot v hodnote 379 €

ilustračné foto:  andreashop.sk

Text organizátora súťaže:

Nakúp čokoľvek od značky Patricca. Vlož kód z účtenky do komentáru na facebooku ANDREA SHOP a máš šancu vyhrať. Žrebovanie prebehne 1.11.2023

 

Koniec súťaže: 31. 10. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.