Súťaž o kuchársku knihu Sendviče klasické i moderné

Máte radi zaujímavé chute a nebojíte sa byť v kuchyni kreatívny? S kuchárskou knihou Sendviče klasické i moderné pripravíte zaujímavú alternatívu obeda či večere rýchlo a jednoducho. Inšpirácia je v kuchyni dôležitým a neodmysliteľným prvkom, preto spoločnosť Mecom pripravila túto jedinečnú kuchársku knihu.

Nájdete v nej recepty na sendviče z celého sveta i z domova, ktoré pre ich známosť a rozšírenosť možno nazvať klasickými, no aj recepty úplne nové a originálne. O tie moderné sa postarali štyria vynikajúci šéfkuchári a pripravili naozaj nevšedné kombinácie. Cieľom tejto kuchárky je ukázať, že sendvič nie je len jednoduché a rýchle jedlo, ale môže byť jedinečnou delikatesou, že dobrý sendvič je o kombinácií poctivého pečiva a vybraných ingrediencií, či už ide o kvalitné údeniny, syry, omáčky, dresingy alebo čerstvú zeleninu.

Súťaž o kuchársku knihu Sendviče klasické i moderné od MECOMU

Súťaž o kuchársku knihu Sendviče klasické i moderné od MECOMU
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o kuchársku knihu Sendviče klasické i moderné od MECOMU

V knihe nájdete na prípravu nenáročné sendviče, rovnako ako sendviče so zložitejšou prípravou, ktorými celkom určite očaríte svojich blízkych nielen na cestách či výletoch, ale sú tiež zaujímavou alternatívou obeda či večere. Užitočné rady o varení a veľa chutných receptov nájdete na stránke www.viemecovamchuti.sk. Súťaže sa môžete zúčastniť do 27.4.2016. piati z vás získajú kuchársku knihu Sendviče klasické i moderné od MECOMU

Termín konania súťaže: do 27.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.