Súťaž o kreslo Silas a zrkadlo Malkia

SÚŤAŽ TEMPO SLOVENSKO
My vám rozumieme. Súťaž o kreslo Silas v hodnote 208€ a zrkadlo Malkia v hodnote 62€.

O pohodlie a oddych sa postará moderné polohovacie, relaxačné kreslo SILAS. V elegantnej svetlosivej látke sa bude krásne vynímať vo vašej relaxačnej zóne. Oprite sa o vysokú opierku chrbta. Je prešívaná a tvarovaná tak, aby dokonale podoprela vašu unavenú chrbticu. Ďalším bonusom tohto kresla je vysoká nosnosť. To nie je všetko! Kreslo SILAS je obohatené o podnož. Pomocou jednoduchého mechanizmu si podnož nastavíte tak, aby si aj vaše nohy mohli užívať maximálne pohodlie. Doprajte svojmu telu výborného relaxačného partnera. Vaše telo, a zároveň aj myseľ budú dokonale zregenerované.

Zrkadlo MALKIA TYP 10 výborne zapadne do vašej predsiene, obývacej izby alebo kúpeľne. Zamilujete si ho na prvý pohľad. Každej miestnosti dodá nádych jedinečnosti vďaka svojmu rámu v elegantnej zlatej. Rám je vyrobený z dreva.

Súťaž o kreslo Silas a zrkadlo Malkia

Súťaž o kreslo Silas a zrkadlo Malkia
ilustračné foto:  temponabytok.sk

Súťaž o kreslo Silas a zrkadlo Malkia

[the_ad id=“84646″]

Čo môžete vyhrať? Pohodlné kreslo Silas v hodnote 208€ alebo zrkadlo Malkia v hodnote 62€. Výhercu vyžrebujeme 01.04.2019.

Koniec súťaže: 31.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.