Súťaž o kreslo DOULTON OFFICE

Nedávno sme vám na našej webstránke v samostatnom článku predstavili tieto krásne interiérové doplnky, ktoré môžeme charakterizovať ako originálne, mladé, dynamické a fresh so skutočne osobitým štýlom.

V spolupráci s firmou Roomfactory sme pre vás pripravili súťaž o dvojfarebné vintage kreslo v kancelárskom prevedení Doulton Office, ktoré je ergonomicky perfektne prispôsobené na dlhodobé sedenie s extra pohodlným posedom, praktickou podnožou na kolieskach a plynovým zdvihákom. Materiálovo: telo je vyrobené z ohýbanej preglejky, PU kože a polyesteru, farebné prevedenie vintage – look je dosiahnuté kombináciou koňakovej a šedej. Je to taká doplňujúca vychytávka k neobyčajnému štýlu a silnej osobnosti. Toto kreslo patrí priestorom s vlastným štýlom a ľuďom, ktorí sa neboja odlíšiť.

Súťaž o kreslo DOULTON OFFICE

Súťaž o kreslo DOULTON OFFICE
ilustračné foto: createspace.sk

Súťaž o kreslo DOULTON OFFICE

Žrebovanie prebehne 19.12.2017! Veľa šťastia! Tím CreateSpace

18.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.