Súťaž o krásne luxusné náušnice úplne zadarmo

Stačí, keď na našu stránku www.vykecajsa.sk uverejníte fotku alebo obrázok na tému „Čarokrásne Vianoce“ alebo niečo s tým spojené (Vianoce, Mikuláš, stromček, darčeky apod.).

Súťaž o krásne luxusné náušnice úplne zadarmo

Na fotkách môžete byť vy alebo hocikto iný, alebo čokoľvek iné. Podmienkou však je, aby ste dodržali stanovenú tému, a aby ste boli autorom fotografie vy. Nezabúdajte, že najoriginálnejšia fotka vyhráva. Za súťažné fotky môžete počas celého decembra hlasovať, a to prostredníctvom facebook páči sa mi to, ktoré nájdete pod každou fotkou. Tohto facebook hlasovania sa však môžu zúčastniť len ľudia, ktorí sa stali fanúšikmi našej facebook stránky http://www.facebook.com/Vykecajsa.sk (stačí kliknúť na link a dať „Páči sa mi to“). Z troch fotiek, ktoré budú mať najviac facebook páči sa mi to, vyberieme najoriginálnejšiu fotku, ktorej autor/ka získa krásne luxusné náušnice úplne zadarmo.

 

[button-red url=“http://vykecajsa.sk/sutaz_detail/120/Sutaz-o-krasne-luxusne-nausnice-uplne-zadarmo/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.