Súťaž o kozmetiku NIVEA Urban Skin

Mesto stále viac láka k životu. A aby nie, život tu nie je jednotvárny a je tu stále čo robiť. Je tu plno kultúry, zábavy, nepreberné množstvo kaviarní, reštaurácií, galérií i klubov, ale tiež zaujímavých príležitostí na prácu či na koníčky. Preto sa niet čomu diviť, že teraz už skoro polovica svetovej populácie žije v mestských oblastiach.

Čo sa deje s pleťou?

Každé PRE má ale tiež svoje PROTI, a tak sa taký život prejavuje najmä na pleti. Ku zrýchlenému tempu a častému stresu na ňu neustále pôsobí plno vonkajších vplyvov – veľké množstvo prachu, výfukové plyny, dym z cigariet, klimatizované alebo prekúrené miestnosti. A celú tú dobu jemný prach a nečistoty prenikajú do hĺbky pleti. Jemné častice nečistôt sú totiž veľmi malé, niektoré pod 10 mikrometrov, iné dokonca pod 2,5 mikrometra.

Súťaž o kozmetiku NIVEA Urban Skin

Súťaž o kozmetiku NIVEA Urban Skin
ilustračné foto:  webnoviny.sk

Súťaž o kozmetiku NIVEA Urban Skin

[the_ad id=“84646″]

Dobrá správa je, že proti účinkom znečistenia na našu pleť môžeme bojovať. Ak nasadíte kozmetiku bohatú na antioxidanty, získate v nej mocného spojenca proti mestskému znečisteniu. Funguje totiž ako okamžitý ochranný štít, ktorý vašu kožu zásobuje vlahou a zároveň odráža útoky škodlivých vonkajších vplyvov. Spoľahnúť sa v tomto smere môžete na rad NIVEA Urban Skin s antioxidantmi, bio zeleným čajom a kyselinou hyalurónovou. Prípravky boli navrhnuté tak, aby posilnili obranný systém pleti pred účinkami mestského prostredia a slnka a znovu v pleti naštartovali regeneračné procesy.

Koniec súťaže: 26.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.