Súťaž o kozmetický balíček Madam Arnika

Kamilkový krém je vhodný pre starostlivosť najmä o citlivú pokožku. Obsahuje veľmi hodnotné „pravé kamilky“. Má ukľudňujúci a upokojujúci účinok, pokožku ošetruje.
Nechtíkový krém s vitamínom E a avokádovým olejom pasuje pre citlivú, namáhanú a drsnú pokožku • regeneruje suchú a poškodenú pokožku • pôsobí proti vysúšaniu pokožky • ošetruje popraskanú pokožku.

Mliečny krém s výťažkom z nechtíka a vitamínom E podporuje obnovu kožných buniek • chráni pokožku pred chladom a dehydrovaním • ošetruje suché a popraskané pery • osvedčený pri podráždení kože a drobných ranách. Neobsahuje konzervačné látky.

Včelí krém s pravým včelím voskom a cenným pantenolom vhodný pre mladú aj zrelú (aj citlivú) pokožku. Udržuje pleť mastnú a vlhkú. Poskytuje účinnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. www.prvaprirodnalekaren.com

Súťaž o kozmetický balíček Madam Arnika

Súťaž o kozmetický balíček Madam Arnika
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o kozmetický balíček Madam Arnika

Súťažte o balíček krémov pre krásnu pokožku s prírodnými výťažkami nechtíka, kamilky a včelieho vosku. Kozmetika je určená pre citlivú pleť a detskú pokožku. Na vaše odpovede čakáme do 21. decembra 2016.

Termín konania súťaže: do 21.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.