Vyhrajte darček od FAnn.sk kozmetický balíček Cremorlab

KÓREJSKÁ KOZMETIKA = NESMRTEĽNÁ KRÁSA
Celé know-how značky je ukryté ve vode.

Produkty CREMORLAB obsahujú patentovanú termálnu minerálnu vodu T.E.N™ získavanú z hĺbky 1 100 m pod zemou v kórejskej provincii Gangwon-do, ktorá je vyhláseným kúpeľno-medicínským centrom.

Oblasť je známa vďaka tunajšej pôde bohatej na vzácne minerály (vápnik, horčík, draslík, vanad, selen, germanium), ktorých koncentrácia je tu 300 krát vyššia ako pri bežných pramenitých vodách. Laboratórne rozbory patentovanej termálnej minerálnej vody T.E.N™ naviac preukázali, že obsiahnuté látky v podobe koloidných nanočastíc daleko lepšie a rýchlejšie prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a poskytujú jej tak tu nejefektívnejšiu starostlivosť.

Súťaž o kozmetický balíček Cremorlab

Vyhrajte darček od FAnn.sk kozmetický balíček Cremorlab
ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o kozmetický balíček Cremorlab

[the_ad id=“84646″]

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď nižšie a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: kozmetický balíček Cremorlab

Koniec súťaže: 25.08.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.