Súťaž o kozmetickú tašku značky Reisenthel

Kto chce vyzerať módne a štýlovo v každej situácii, rozhodne nezabúda aj na bežné aktivity, ktoré sú nerozdielne súčasťou života každého aktívneho človeka. Či už sa chystáte na nákupy, piknik, služobnú cestu či inú pochôdzku, značka Reisenthel vie, že móda nie je obmedzená len na reprezentatívne udalosti. V kolekciách tejto značky nájdete netradičný, avšak napriek tomu bežne používané módne kúsky a to praktickej tašky, košíky, kozmetické tašky, dáždniky, praktické kabelky a batohy. Skrátka všetko, o čom ste si kedy povedali, že by ste chceli mať v trochu módnejšími prevedení a nemusieť sa čo najrýchlejšie bežať schovať do auta. Presne toto riešenie ponúka Reisenthel.

Značka bola založená v roku 1973, kedy jej zakladateľ Peter Reisenthel uviedol na trh sériu príveskov na kľúče. Neskôr uviedol do svojej ponuky aj inovatívne plátené tašky na tenisové rakety, ktorá sa stretli s veľmi nadšeným prijatím. Neskôr značka zaradila do svojej ponuky tiež nákupné tašky a ďalšie podobné doplnky, ako napríklad brašne a batohy. Najväčším hitom značky Reisenthel boli a stále sú tašky na kolieskach.

Všetky svoje výrobky uvádza značka v jedinečných hravých dizajnoch a pestrých farebných kombináciách. Všetky modely sú veľmi moderné a sú vhodné pre ľudí všetkých vekových kategórií. Jedným z najžiadanejších výrobkov Reisenthel posledných rokov je inovatívny a moderne zhotovený piknikový kôš. Okrem toho ponuka Reisenthel zahŕňa aj farebné koše z veľmi ľahkého, ale pevného plastu, plátené tašky, dáždniky a slnečníky so štýlovými motívmi a kozmetičky v takisto elegantnom dizajne. Reisenthel ponúka aj klasické a solídny cestovné tašky, batohy s priestorom prispôsobeným pre laptop a dokonca aj kvalitné pláštenky.


Viac ako 200 módnych značiek z celého sveta, tisíce produktov z najnovších kolekcií, kompletný prierez všetkými trendy a štýly.
ANSWEAR.sk – to je nakupovanie bez obmedzenia.

Vyhraj kozmetickú tašku Reisenthel

[RF_CONTEST contest=’3623′]

podrobný návod

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Získaj všetky bonusové body ktoré súťaž ponúka (registrácia, návšteva stránky, Facebook lajk a pod.) Najviac bodov, ak si šikovný, ponúka práve “Zdieľaj za bonus”. Prostredníctvom vygenerovanej, unikátnej adresy získaš bonusové body za každého kto sa cez tvoju adresu prihlási do súťaže. Adresu môžeš zdieľať na sociálnych sieťach alebo prostredníctvom emailu (nie SPAM!). Preto neváhaj, zdieľaj a získaj bonusové body!

Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 23.11.2016, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 06.11.2016 do 23.11.2016

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.