Súťaž o konzolu PlayStation 4 20th century

NAPÍŠ BÁSNIČKU A VYHRAJ!
Stálica na poli konzolového hardvéru, ktorú všetci poznajú pod menom PlayStation, sa dožila úctyhodného míľnika, ktorým je 20 rokov od jej vydania. Ťažko uveriť, že od vydania prvej PlayStation, na ktorej sme hrávali pecky ako Crash Bandicoot, Metal Gear Solid alebo Final Fantasy VII, ubehlo už toľko času.

SÚŤAŽ O KONZOLU PLAYSTATION 4 20TH CENTURY

Spoločnosť Sony sa preto rozhodla uctiť si tento úspech, a tak ponúkne limitovanú verziu najnovšej konzoly PlayStation 4. Takto nejako začal kolega Dael článoček, ktorým oznámil našim čitateľom túto skvelú správu v tejto novinke. Vy si tento mesiac budete môcť práve s našim portálom zasúťažiť o túto jedinečnú limitovanú verziu konzoly PLAYSTATION 4 s názvom PlayStation 4 20th Anniversary Limited edition. Nezabudnite vyplniť správne svoj email a meno, napísať básničku, práve pri tejto príležitosti, a môžete čakať, či budete vyžrebovaný. Básničku napíšte a venujte ju práve konzole PLAYSTATION. Aká dlhá bude, je to na vás. Zo všetkých budeme žrebovať jednu, práve výhernú, ktorej autor-ka získa túto konzolu.

 

[button-red url=“http://www.gamesite.sk/sutaze/20693-sutaz-o-konzolu-playstation-4-20th-century“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.