Súťaž o kompletnú starostlivosť o pleť z obľúbeného radu Hydra Skin Effect

Registrujte sa do SKiN GUiDE, vyhrajte Hydra Skin Effect denný, nočný krém a micelárnu vodu! Staňte sa expertom na svoju pleť, sledujte jej stav v čase a získavajte odporúčania presne pre vás.

Súťaž o kompletnú starostlivosť o pleť z obľúbeného radu Hydra Skin Effect

ilustračné foto: nivea.sk

Text organizátora súťaže:

Vyskúšajte analýzu pleti, registrujte sa a vyhrajte! Rovnako ako je jedinečná každá žena, je jedinečná aj jej pleť. A podľa toho by sa k nej malo pristupovať. Vedeli ste, že len malé percento žien používa kozmetiku, ktorá je vhodná na ich pleť? My to chceme zmeniť. NIVEA SKIN GUIDE robí analýzu pleti a odporúča starostlivosť, ktorú vaša pleť skutočne potrebuje. Ako? Stačí si odfotiť selfie. Naozaj! Potom už vám „len“ odporučíme správnu starostlivosť a vhodné produkty na mieru. Chcete získať starostlivosť na mieru svojej pleti úplne ZADARMO? Teraz máte jedinečnú možnosť! Z novo registrovaných užívateľov aplikácie SKiN GUiDE vyžrebujeme 50 výhercov, ktorým pošleme kompletnú starostlivosť o pleť z obľúbeného radu Hydra Skin Effect – denný, nočný krém a micelárnu vodu! Zaregistrujte sa priamo v aplikácii a začnite tvoriť digitálny denník svojej pleti ešte dnes.

 

Koniec súťaže: 10. 11. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.