Súťaž o knižnú novinku V Choči je naisto čosi

Dejiny nášho národa preberáme v školách, niečo si ešte pamätáme, na iné sa zabudlo. Ako však dejiny vnímali naši predkovia?

V Choči je naisto čosi. A nielen tam.
Ján Michálek a Katarína Nádaská v novej knihe V Choči je naisto čosi hľadali odpovede na vážne, ale aj na úsmevné otázky týkajúce sa našich dejín: Je malebná Modra modrá? Prečo Liptovská Teplička vznikla vďaka mačke? Ako znela zbojnícka prísaha? Ktorý panovník bol medzi poddanými najobľúbenejší? Spoznáte každodenné radosti aj starosti a aj reálne udalosti i povery, ktoré riadili chod života našich predkov. Začítajte sa do knihy V Choči je naisto čosi a objavte povesti, ktoré si v priebehu stáročí vytvorili a rozprávali. Pútavý text dopĺňajú krásne ilustrácie Svetozára Košického.

Súťaž o knižnú novinku V Choči je naisto čosi

Súťaž o knižnú novinku V Choči je naisto čosi
ilustračné foto: kamdomesta.sk

Súťaž o knižnú novinku V Choči je naisto čosi

Zapojte sa do súťaže a traja z vás vyhrajú knižnú novinku V Choči je naisto čosi. Stačí, ak odpoviete na jednoduchú otázku, vyplníte formulár a ste v hre!

28.02.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.