Súťaž o knižnú novinku Návod na obsluhu šéfa

Práca je neodmysliteľnou súčasťou našich životov. A aj ona prináša situácie, o ktorých sa hovorí „napísal sám život“. V novom románe Renáty Názlerovej Návod na obsluhu šéfa spoznáte skutočné príbehy mužov a žien, ktorí sa vo svojom zamestnaní dopúšťali osudových omylov, a tým si úspešne hádzali polená pod nohy. Rovnako, ako aj v predchádzajúcich „názlerovkách“, aj v prípade knihy Návod na obsluhu šéfa autorka spolupracovala s terapeutkou a psychologičkou Tamarou Koch. Román Návod na obsluhu šéfa vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri, viac na www.fortunalibri.sk.

Návod na obsluhu šéfa

Súťaž o knižnú novinku Návod na obsluhu šéfa
ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o knižnú novinku Návod na obsluhu šéfa

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme knihou Návod na obsluhu šéfa !

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť . Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

Termín konania súťaže: do 31.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.