Súťaž o knižné novinky z Fortuna Libri

Známa detská psychologička Petra Arslan Šinková, ktorú môžete poznať aj z televíznej obrazovky, je autorkou mimoriadne úspešnej knižnej série, ktorá sa zaoberá emóciami detí. Mami, oci, vážim si to a Mami, oci, ľúbte ma sú knižnými novinkami, ktoré rodičom pomôžu naladiť sa na svoje deti, vnímať ich potreby a aj uznať pocity smútku alebo hnevu, keď niečo nemôžu mať alebo dostať hneď. Pomocou nádherne ilustrovaných príbehov Katarínou Gasko knihy otvárajú aj tému ozajstných životných hodnôt, úcty k tomu, čo v živote máme, či ako bezpečne vyjadriť hnev. Rodičia nájdu za každým príbehom odporúčania a praktické rady, ako s dieťaťom komunikovať.

Súťaž o knižné novinky z Fortuna Libri

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

pripravili sme pre vás s vydavateľstvom Fortuna Libri súťaž o dve knižné novinky Mami, oci, vážim si to a Mami, oci, ľúbte ma! Dvoch z vás odmeníme balíčkom s novinkami Mami, oci, vážim si to a Mami, oci, ľúbte ma, stačí len poslať správnu odpoveď  do 19. novembra 2022.

 

Koniec súťaže: 19. 11. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.