Súťaž o knihy z vydavateľstva Slovart a Ikar

Nadčasový a prehľadný Sprievodca štýlom modernej ženy predstavuje zásady štýlového obliekania, ktoré ocení každá žena. Poskytuje nápady, rady a kombinácie oblečenia na rôzne príležitosti, od biznis štýlu cez slávnostné chvíle až po oblečenie na prvé rande. Poradí, ako má moderná žena nájsť štýl, ktorý by vyhovoval jej osobnosti, v ktorom by sa cítila a vyzerala dobre, ale tiež ju naučí, ako si môže prispôsobiť či napodobniť štýl iných tak, aby bol vhodný aj pre ňu. Publikácia ponúka tiež zaujímavé informácie o svetových dizajnéroch a módnych ikonách.

V utajení je napínavý a psychologický prepracovaný príbeh autorky Danielle Steelovej, ktorá sa tentoraz zamerala na osudy dvoch silných osôb, ktoré si aj napriek tvrdým životným skúškam zachovali čistú dušu a schopnosť milovať.

Vo Vatikánskych tajomstvách publicista John Thavis s využitím tridsaťročných skúseností na poste spravodajcu vo Vatikáne objasňuje málo známy proces hodnotenia zázračnych zjavení a apokalyptických proroctiev a odhaľuje vážne interné diskusie o legitimite zázračných uzdravení, súkromných zjavení, exorcizmu a ďalších nevysvetliteľných javov.

 

Súťaž o knihy z vydavateľstva Slovart a Ikar

Súťaž o knihy z vydavateľstva Slovart a Ikar
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o knihy z vydavateľstva Slovart a Ikar

Súťažte o 4 knihy z vydavateľstva Slovart a Ikar do 23. decembra 2016!

Termín konania súťaže: do 23.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.