Súťaž o knihy Cilla a Rolf Börjlindovci Mrazivé zlato, Milosrdný samaritán

Cilla a Rolf Börjlindovci debutovali roku 2012 detektívnym románom o Tomovi Stiltonovi a Olivii Rönningovej. Tento aj nasledujúce päť dielov – Tretí hlas (IKAR 2014), Temný úsvit (IKAR 2015), Stále vládne mráz (IKAR 2017), Gangréna (IKAR 2019) a Mrazivé zlato (IKAR 2021) – vyšli v troch desiatkach krajín. Autori patria aj k najskúsenejším scenáristom Švédska. Okrem televíznej série na námet knihy Skočný príliv v roku 2016 a jej pokračovania v roku 2018, ktoré vzniklo na základe detektívneho románu Tretí hlas, majú na konte aj úspešné televízne seriály a asi dvadsiatku príbehov o kriminalistovi Martinovi Beckovi.

Súťaž o knihy Cilla a Rolf Börjlindovci Mrazivé zlato, Milosrdný samaritán
ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Milé naše čitateľky a čiatelia, ak ste fanúšikmi severskej krimi, určite sú vám dobre známe knihy od autorskej dvojice Cilla a Rolf Börjlindovci. Pripravili sme pre vás súťaž o balíček s dvoma knihami Mrazivé zlato a Milosrdný samaritán z vydavateľstva Ikar. Neváhajte a vaše správne odpovede posielajte do 13. júna 2023.

 

Koniec súťaže: 11. 06. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.