Súťaž o knihu Tvarůžková kuchárka

Poznáte Olomoucké tvarůžky?

Kde a kto ich vyrába?
Jediným výrobcom na svete je v súčasnej dobe A. W.  spol.  s r. o. , ktorá nesie iniciály mena zakladateľa , p. Aloisa  Wesselsa. Bola založená v roku 1876 a nedávno uplynulo 140 rokov jej existencie, i keď prerušenej znárodnením (od roku 1948 do konca roku 1990).  Všetci spoločníci sú príslušníci širšej rodiny  potomkov zakladateľa. Firma sídli stále na tom istom mieste, kde sa s výrobou Olomouckých tvarůžkov kedysi začalo, čiže v Lošticiach, neďaleko Olomouca.

Z čoho sa vyrábajú?
Olomoucké tvarůžky sa vyrábajú z netučného tvarohu, jedlej soli, s pridaním regulátorov kyslosti E500 (hydrogénuhličitan sodný), E170 (uhličitan vápenatý) a mliekárenské kultúry.

Súťaž o knihu Tvarůžková kuchárka

Súťaž o knihu Tvarůžková kuchárka
ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o knihu Tvarůžková kuchárka

Vyplňte súťažný formulár a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme knihou „Tvarůžková kuchárka“. Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

KONIEC SÚŤAŽE 01.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.