Súťaž o knihu Okolo sveta od Martina Navrátila aj s podpisom

Pri bežných zápiskoch roku 2023 si môžete prehľadne naplánovať pokojné dovolenky aj dobrodružné cesty. Celý rok Vás budú sprevádzať texty, fotografie a zážitky Martina Navrátila, autora slovenského cestovateľského blogu Travelistan.sk, ktorý nielen sám cestuje, ale aj usporadúva výpravy a expedície do všetkých kútov sveta. Inšpiruje Vás niektorá ázijská krajina alebo neznáme ostrovy v Karibiku?

Súťaž o knihu Okolo sveta od Martina Navrátila aj s podpisom

ilustračné foto: pantarhei.sk

Text organizátora súťaže:

Ak do 30. septembra kúpite v našom e-shope alebo v ktoromkoľvek kníhkupectve Cestovateľský diár Martina Navrátila – Travelistan 2023, môžete vyhrať jednu z 25 kníh zo série Okolo sveta s jeho podpisom. Do žrebovania sa pri objednávke cez e-shop zapájate automaticky. V prípade nákupu v kníhkupectve pošlite fotografiu alebo sken svojej účtenky na sutaz@pantarhei.sk. Výhercov vyžrebujeme 5. októbra.

 

Koniec súťaže: 30. 09. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.