Súťaž o knihu – 21 vesmírnych zákonov, ktoré vám zmenia život

Už dávno nie je tajomstvom, že naši Slováci nám vo svete robia dobré meno a vôbec sa za nich nemusíme hanbiť. Takým príkladom je aj úspešná Slovenka Marieta Oslanec, ktorá vyštudovala na Slovensku právo a po vysokej škole si zrazu nevedela predstaviť, že si nájde prácu v rodnom meste. S minimom peňazí a so slabou angličtinou sa rozhodla odísť do Ameriky, kde začínala od podlahy. Po čase sa jej tam opäť podarilo vyštudovať právo a rozbehla vlastnú právnickú kanceláriu.

Súťaž o knihu - 21 vesmírnych zákonov, ktoré vám zmenia život

ilustračné foto:  dennikrelax.sk

Čím viac sa venovala právu, tým viac si uvedomovala, že zákony, ktoré vymysleli ľudia, sú vo svojej podstate umelé a hlavne porušované tými, ktorí ich stvorili, a radšej by chcela šíriť a obhajovať vesmírne zákony s cieľom pomôcť ľuďom nájsť samých seba, zmysel svojho života a zmeniť tak svet k lepšiemu. Dnes pracuje predovšetkým ako koučka, ktorá minulý rok vydala v USA svoju prvú knihu s názvom Love is the law a túto jeseň vyšla táto kniha aj v slovenskom jazyku s názvom Počúvaj srdce.

 

Koniec súťaže: 26. 11. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.