Súťaž o kameru do auta s nočným videním

Majte prehľad o dianí na ceste

Občas nie je na škodu mať v rukách všetky tromfy. Zaznamenajte si dianie počas jazdy v aute a v prípade potreby majte dôkaz, že ste vinníkom nehody neboli vy. Mini kamera do auta s nočným videním je tiež skvelou hračkou pre všetkých nadšencov, ktorí si chcú zdieľať videá z jazdy. Nahráva v emulovanej HD kvalite aj so zvukom a je vybavená 2,5 “ displejom.

Súťaž o kameru do auta s nočným videním

ilustračné foto: zamenej.sk

Súťaž o kameru do auta s nočným videním

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jeden z vás vyhrá mini kameru do auta s nočným videním vrátane poštovného a balného v rámci SR.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/16 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kqzyfj.com/click-7813084-11118118-1420726598000?url=https%3A%2F%2Fwww.zamenej.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-kamera-do-auta-lcd-displej-nocne-videnie“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.