Súťaž o káblovú alebo satelitnú službu DIGI s inštaláciou na rok úplne zadarmo

DIGI Slovakia prináša najkrajšie rozprávkové leto pre najmenších. Od 1. júna DIGI zaraďuje do svojej programovej ponuky Ťuki TV, obľúbený detský kanál v slovenskom jazyku, ktorý je pridaný do základných balíkov na DIGI satelite i káblovke v HD kvalite spolu s viacerými detskými kanálmi. A to nie je všetko! Máme vás radi, a preto vám prinášame súťaž, ktorá poteší nielen vašich najmenších.

Pripravili sme si pre vás špeciálnu súťaž o našu káblovú alebo satelitnú službu s inštaláciou na rok úplne ZADARMO! Žrebovať budeme zo všetkých vás, ktorí sa zapojíte do súťaže a odpoviete správne na súťažnú otázku. Okrem hlavného výhercu, vyžrebujeme aj ďalších dvoch, ktorých odmeníme Ťuki balíčkami s darčekovými predmetmi.

Súťaž o káblovú alebo satelitnú službu DIGI s inštaláciou na rok úplne zadarmo

Súťaž o káblovú alebo satelitnú službu DIGI s inštaláciou na rok úplne zadarmo
ilustračné foto:  modrykonik.sk

Súťaž o káblovú alebo satelitnú službu DIGI

Prvý výherca získa od DIGI Slovakia satelitnú alebo káblovú službu na rok zadarmo, vrátane inštalácie.
Dvoch ďalších výhercov odmeníme zaujímavými darčekovými balíčkami, ktoré obsahujú plyšovú postavičku Ťukiho, detský batoh a reklamné predmety od DIGI.

Súťažná otázka znie:
Koľko detských kanálov poskytuje DIGI Slovakia vo svojej programovej ponuke počas letnej kampane v základnom balíku? (pýtame sa celkový počet kanálov)
Radi vám napovieme na našom webe: https://www.digislovakia.sk/

12.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.