Súťaž o jamajský čierny ricínový olej

Jedným z najlepších prírodných prostriedkov proti vypadávaniu vlasov je ricínový olej. Ricínový olej sa získava lisovaním ricínových semien. V nich sa nachádza kyselina ricínolejová. Vedecký výskum potvrdil, že kyselina ricínolejová stimuluje tvoru progstlandinu (PGE2) čo je lipid, ktorý pri dostatočnom množstve podporuje rast vlasov a naopak pri nízkej hladine spôsobuje vypadávanie vlasov. Stimuláciou tvorby tohto lipidu najmä na miestach, kde sa už nenachádzajú vlasy, dochádza k obohateniu vlasových folikúl a podporuje sa regenerácia vlasov.

Oproti bežným ricínovým olejom má jamasjký čierny ricínový olej vyšší podiel a kyseliny ricínolejovej, preto je na vlasové problémy účinnejší.

Súťaž o jamajský čierny ricínový olej

Súťaž o jamajský čierny ricínový olej
ilustračné foto: bionatural.sk

Súťaž o jamajský čierny ricínový olej

Teraz môžete tento skvelý čierny ricínový olej vyhrať, stačí si prečítať jeho recenziu a odpovedať na jednoduchú otázku. Pri troške šťastia môže byť olej váš :)

18.09.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.