Súťaž o iRobot Roomba j7+

Len pred pár dňami sme vám priniesli recenziu na vydarený robotický vysávač iRobot Roomba j7+, ktorý okrem množstva inovácií disponuje aj novou špeciálnou funkciou, vie sa totiž obísť aj h….o. Teraz máte jedinečnú možnosť ho vyhrať. Stačí sa zapojiť do súťaže na našom Instagrame.

Súťaž o iRobot Roomba j7+

ilustračné foto: funradio.sk

Text organizátora súťaže:

iRobot Roomba j7+ ponúka skutočne bohaté množstvo funkcií a hlavne pohodlie, na ktoré si rýchlo zvyknete. Pravidelné vysávanie tak môžete vypustiť z hlavy a počas blížiacich sa sviatkov môžete jednoducho miesto veľkého upratovania oddychovať. Nový iRobot Roomba j7+ si môžete pritom exkluzívne kúpiť len na oficiálnej stránke iRobot.sk. Pozor, počet týchto vysávačov je limitovaný. Nezabudnite si ho preto pred Vianocami doplniť do vášho virtuálneho košíka čo najskôr. Alebo ho máte chuť vyhrať? Môžete to skúsiť s nami!

 

Koniec súťaže: 25. 11. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.