Súťaž o intenzívny liftingový krém Dermacol BT Cell

Intenzívna liftingová starostlivosť Dermacol BT Cell

Ak chcete dopriať vašej pleti kvalitnú starostlivosť, dbajte na používanie vhodných prípravkov. Základom je správna voľba pleťového krému na denné aj nočné použitie. Netreba však zabúdať ani na masku či starostlivosť o oči a pery. Pre dosiahnutie dobrého výsledku je optimálne používanie výrobkov z jedného radu, pričom hlavným faktorom pri ich výbere je typ vašej pokožky. Rad BT Cell od značky Dermacol je vhodný pre ženy vo veku 30 a viac rokov, ktoré trápia prvé vrásky. Jedinečné zloženie s koncentrovaným protivráskovým komplexom má výsledný účinok podobný ako po aplikácii injekcií botulotoxínu. Okamžite vyhladzuje jemné vrásky a už prvý deň po použití je viditeľný výsledok: zníženie hĺbky a množstva jemných liniek. Dlhodobo zvyšuje pevnosť, obnovuje plnosť pleti a redukuje nerovnosti. Upokojuje, zvláčňuje a chráni pleť pred voľnými radikálmi.

Súťaž o intenzívny liftingový krém Dermacol BT Cell

Súťaž o intenzívny liftingový krém Dermacol BT Cell
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o intenzívny liftingový krém Dermacol BT Cell

Spolu so značkou Dermacol sme si pre vás pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať 3x Intenzívny liftingový krém určený na dennú aj nočnú starostlivosť. Na vaše odpovede čakáme do 4. marca 2017.

Termín konania súťaže: do 04.03.2017

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.