Súťaž o Inteligentnú kanvicu Orava VK-3817 A

Rôzne druhy čajov i kávy si vyžadujú presnú teplotu ohriatej vody na to, aby vynikla ich typická aróma a dokonale sa rozvinula ich neopakovateľná chuť. Možno ste doteraz vodu prevarili, potom netrpezlivo čakali na vychladnutie a prácne triafali presný počet stupňov Celzia. Alebo ste jednoducho rezignovali, zaliali si šálku zeleného čaju či špeciálnej odrody kávy vriacou vodou s predsavzatím, že vás to nebude škrieť, lebo to proste inak nejde! A práve pre vás, ktorí viete, že dokonalosť sa ukrýva v detaile a na maličkostiach záleží, je určená inteligentná antikorová varná kanvica Orava VK-3817 A, ktorá okrem klasického prevarenia vody dokáže vodu na kávu či čaj ohriať presne podľa vašej požiadavky na 60, 70, 80 či 90 stupňov Celzia. Predvolené parametre signalizuje rôznym farebným podsvietením a dosiahnutie uvedenej teploty vám oznámi zvukovým signálom.

Súťaž o Inteligentnú kanvicu Orava VK-3817 A

Súťaž o Inteligentnú kanvicu Orava VK-3817 A
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o Inteligentnú kanvicu Orava VK-3817 A

Nezáleží na tom, či ste „kávičkár“ alebo „čajičkár“. Dôležité je, že si tieto čarovné nápoje chcete vychutnať doma tak, akoby by vám ich pripravili oborníci v tej nalepšej kaviarni a čajovni. K tomu vám dopomôže inteligentná varná kanvica, ktorá dokáže zohriať vodu na tú správnu teplotu. Preto neváhajte a suťažte o jednu kanvicu pre milovníkov kávy a čaju Orava VK-3817 A!

 

Termín konania súťaže: 04.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.