Súťaž o infračervený teplomer ORAVA MT-330

Infračervený teplomer Orava MT-330 meria teplotu na čele i v uchu bezdotykovo za 1 sekundu a na výsledok vás upozorní zvukovou signalizáciou. Namerané hodnoty zobrazuje na veľkom LCD displeji a 32 meraní si ukladá do pamäte, takže v prípade potreby máte k dispozícii aj dlhodobejší prehľad o priebehu horúčky. Teplotu ním odmeriate zo vzdialenosti 5 až 8 cm, čo vám umožní spoľahlivo odmerať aj teplotu aj spiacemu dieťatku bez nutnosti budiť ho z liečivého spánku.

Súťaž o infračervený teplomer ORAVA MT-330

ilustračné foto:  lenprezeny.sk

Okrem teploty ľudského tela dokáže Orava MT-330 zmerať aj teplotu okolitých objektov, výborne teda poslúži aj na zistenie teploty kúpeľa, dojčenskej výživy i mlieka pre drobizg. Orava MT-330 je registrovaný Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv a môže byť váš za 39,90 €. Súťaže sa môžete zúčastniť do 3.1.2021. Víťaz získava praktický infračervený teplomer ORAVA MT-330.

 

Koniec súťaže: 03. 01. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.