Súťaž o Hugo Boss The Scent For Her Magnetic

Zažite silu príťažlivosti a zvádzania s parfumovanou vodou pre ženy BOSS The Scent Magnetic, intenzívnou interpretáciou pôvodnej vône BOSS The Scent, ktorá podmaňuje zmysly. Zvodné vrchné tóny temne štruktúrovaného kvetu osmantu boli zintenzívnené, aby tomuto parfému okamžite dodali silnú zmyselnosť.

Zamatové semienka ambrette v srdci hypnotizujú zmysly, ktoré sú neodolateľne priťahované základom z čistého bieleho pižma, ktoré vyzdvihuje magnetickú silu vône BOSS The Scent do nových výšin. Parfumovaná voda pre ženy BOSS The Scent Magnetic, ktorú vytvorila parfumérka Louise Turner, je intenzívne zvodná jantárová, pižmová vôňa.

Súťaž o Hugo Boss The Scent For Her Magnetic

ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Bvlgari Man Terrae Essence EdP

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Hugo Boss The Scent For Her Magnetic

 

Koniec súťaže: 12. 02. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.